1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
Madzia 38

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 101026

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-07-08, 19:24   Temat: Rak jajnika
Leki w chemii powinny zatrzymać ,straszne jest to wszystko ,biedni ludzie i biedna rodzina ,ta bezradność ,ale czasów doczekaliśmy ,trzymajcie się
  Temat: Rak jajnika
Madzia 38

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 101026

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-07-08, 12:31   Temat: Rak jajnika
Niestety tak już jest u nas w kraju ,że chorując na raka masz przechlapane ,leczyć nie chcą ,na Sorze trzeba mieć siłę,żeby godzinami wyczekiwać,i jeszcze nie zawsze uzyskasz oczekiwaną pomoc,myśmy dwa dni temu były od 8 rano do 21.20 ja nie chorując byłam wykończona ,szkoda słów ,po naszej wizycie mówiłam mamie ,że następnym razem wyjdzie przed dom i wtedy zadzwonie po karetkę innego sposobu niestety nie widzę,dzwoniąc z domu jak tylko powiesz sprawa onkologiczna to bardzo często nie chcą przyjeżdżac,nie wiem czy należycie pod hospicjum domowe my tak i naprawdę bardzo pomagają ,również w wodobrzuszu ,moja mama nie miała ,ale kiedyś pytałam z ciekawości ,pozdrawiam serdecznie ,jest to cholernie ciężkie ta bezradność,zapiszcie mame do hd

[ Dodano: 2017-07-08, 12:34 ]
Jeśli cokolwiek się pogorszy bóle ,dzwoń mimo wszystko po karetkę ,mama leży i pojawiło się to i to nie mów o raku ,a jak przyjadą i nie uzyskasz pomocy,żadaj odmowy pisemnej leczenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group